Doorgaan naar hoofdcontent

9 december: Webinar CO2-beprijzing Rekenen met de Toekomst

 
9 december: Webinar CO2-beprijzing Rekenen met de Toekomst
Sturen op duurzame keuzes in beleid, investeringen en aanbestedingen is in het licht van de klimaatopgave onontkoombaar. CO2-beprijzing kan daarbij nu al als effectief instrument worden ingezet. CO2-beprijzing vindt plaats... Het bericht 9 december: Webinar CO2-beprijzing Rekenen met de Toekomst...


Kom jij ons team versterken?
Stichting Duurzame Energie Wierden-Enter zoekt nieuwe vrijwilligers die zich willen inzetten als Energiecoach of Energieadviseur Wj willen de duurzaamheid in onze gemeente bevorderen. Daarom geven vrijwilligers van ons Energieloket voorlichting aan inwoners over het verduurzamen van hun woning. Met...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.