Doorgaan naar hoofdcontent

Duurzame warmte en koude in Haagse Laakhavens gegund aan Eteck

 

 
 
 
Duurzame warmte en koude in Haagse Laakhavens gegund aan Eteck
Gemeente Den Haag heeft na een Europese aanbesteding warmtebedrijf Eteck de concessie gegund voor het bouwen en exploiteren van een warmte- en koudesysteem voor de nieuwbouw in het gebied Laakhavens. Het gaat om een concessie van 37 jaar: zeven jaar 'ingroeien' tijdens het bouwen en aansluiten van... 
 
 
Vacature: Aanjager aardgasvrij Klapwijk
Loop jij warm voor de energietransitie? Zet jij met het grootste gemak weerstand om in positiviteit? Begeleid jij inwoners naar een aardgasvrije leefomgeving? Ben jij een verbinder die zich in een complexe omgeving als een vis in het water voelt? Wij zoeken een aanjager aardgasvrij Klapwijk voor... 
 
 
Met een energiecoach kom je verder!
Dat je met een coach verder komt is vrijwel altijd het geval. Wat heeft dat met de Energietransitie te maken? Wel eens van een energiecoach gehoord?Die bestaan namelijk echt en u kunt er gratis gebruik van maken. Er wonen er zelfs een aantal in onze wijk. We stellen ze graag aan u voor. Maar eerst... 
 
 
2022: Samenwerken aan mooie energie projecten
Het bestuur van Energie Coƶperatie Udenhout wenst iedereen een prachtig, positief, gezond en gelukkig 2022 waarin we SAMEN verder bouwen aan een mooie toekomst in ons dorp met projecten waar iedereen energie van krijgt. 
 
 
Wereldhave en StoreShippers lanceren een same-day delivery platform
Wereldhave start een same-day delivery service in samenwerking met StoreShippers. Deze nieuwe service stelt retailers in staat om snel, efficiƫnt en met oog voor duurzaamheid online bestellingen uit te leveren. Same-day delivery geeft meer voordelen. De winkels krijgen effectief een nieuwe functie...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.