Doorgaan naar hoofdcontent

Lijst van vragen en antwoorden van de begrotingsstaten van het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat en het Inf...

 

 
 
 
Lijst van vragen en antwoorden van de begrotingsstaten van het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat en het Infrastructuurfonds voor het jaar 2021 (Najaarsnota) 
 
 
Onze warmtescanners zijn weer op pad
Het is weer voldoende koud zodat onze warmtescanners woningen kunnen onderzoeken op warmtelekken. Met een thermografische camera worden beelden gemaakt waarop u goed kunt zien waar uw woning de meeste warmte verliest. Moet u bepaalde kieren dichten, of is uw dubbel glas aan vervanging toe? De... 
 
 
Rapportage instroom- en personeelsbehoefte beschikbaar 
 
 
Sfeerverlichting in Eijsden-Margraten
In de donkere dagen van het jaar plaatsen we in onze gemeente sfeerverlichting. De lichtjes brengen gezelligheid en sfeer waar we juist nú zoveel behoefte aan hebben. Het gemeentebestuur heeft onlangs besloten om de sfeerverlichting in alle kerkdorpen van onze gemeente te verzorgen.... 
 
 
210 Zonnepanelen op dak 't Trefpunt
Een leuk artikel vandaag in de TC Tubantia over de reeds geplaatste zonnepanelen op het dak van 't Trefpunt in Weerselo. Stichting Duurzaam Weerselo ging een samenwerking met energiecoöperatie Greuner aan om dit te realiseren. Klik op onderstaande link om het gehele artikel te lezen op de...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.