Doorgaan naar hoofdcontent

PlusJeHuis: energie en geld besparen met een unieke lening van de gemeente

 
PlusJeHuis: energie en geld besparen met een unieke lening van de gemeente
Energie besparen en duurzame energie opwekken kan op verschillende manieren. Huiseigenaren kunnen hun woning isoleren, zonnepanelen installeren of besparen op gaskosten met een warmtepomp of een nieuwe cv-ketel. Met PlusJeHuis kunt u uw woning voordelig verduurzamen met een unieke lening van de...


Sfeerverlichting in Eijsden-Margraten
In de donkere dagen van het jaar plaatsen we in onze gemeente sfeerverlichting. De lichtjes brengen gezelligheid en sfeer waar we juist nĂș zoveel behoefte aan hebben. Het gemeentebestuur heeft onlangs besloten om de sfeerverlichting in alle kerkdorpen van onze gemeente te verzorgen....


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.