Doorgaan naar hoofdcontent

‘Met een herijkte strategie willen wij nog beter aansluiten op de praktijk van onze leden’

 
'Met een herijkte strategie willen wij nog beter aansluiten op de praktijk van onze leden'
Eind vorig jaar hebben bestuur en directie van Energie van Utrecht de tijd genomen om de strategie te herijken. "We merken dat leden om ondersteuning vragen op een steeds breder palet van onderwerpen in de energietransitie", zegt Fanny Claassen. "Met een nieuwe strategie gebaseerd op drie pijlers...


Groene waterstof onder 2 euro per kg, kan dat?
De prijs van emissievrije groene waterstof moet omlaag om het gebruik economisch aantrekkelijk te maken. De oplossing: productie in zonrijke […] Het bericht Groene waterstof onder 2 euro per kg, kan dat? verscheen eerst op H2Platform.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.