Doorgaan naar hoofdcontent

Het warmtenet komt niet via de achterdeur onze wijk binnen

 
Het warmtenet komt niet via de achterdeur onze wijk binnen
Er komen wat vragen binnen bij Duurzame Energie Merenwijk naar aanleiding van een petitie die momenteel in de wijk wordt uitgedeeld. Daarin wordt gesuggereerd dat op 10 maart het besluit valt of we in onze wijk een warmtenet krijgen of niet. Op die datum geeft de gemeenteraad namelijk haar mening...


Warm welkom nieuwe leden
We hebben weer 3 nieuwe leden! Namelijk Eteck, Energysquare en Phoe. Wij heten hen van harte welkom bij Stichting Warmtenetwerk! Neem snel een kijkje in de ledenprofielen om ze te leren kennen.    Eteck – Als turn-key warmteleverancier ontwikkelt, realiseert en exploiteert Eteck...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.