Doorgaan naar hoofdcontent

Regenerative Earth Decade: EUROSOLAR’s call for Climate Peace Diplomacy

 
Regenerative Earth Decade: EUROSOLAR's call for Climate Peace Diplomacy
While the Earth has begun to burn in a fossil-fuelled climate fire, the fuse of World War III also smoulders on two geopolitical fronts: in Eastern Europe and the South China Sea. Both hotbeds of conflict now threaten to spiral out of control. Both are fossil-fueled, and both revolve – among...


Wij hebben onze naam wat korter gemaakt
Onze stichting bestaat nu bijna zeven jaar. Een moment om ons te bezinnen op waar we staan en hoe we verder willen. We hebben het volgende vastgesteld: Doelstelling van onze stichting is het terugdringen van fossiele brandstof en het bevorderen van duurzame energie. Vandaar ook de naam Stichting...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.