Doorgaan naar hoofdcontent

'Geothermie Nederland wil aardwarmteprojecten versnellen'

 
'Geothermie Nederland wil aardwarmteprojecten versnellen'
Nieuwe Oogst sprak met Hans Bolscher en een aantal van onze leden - Glastuinbouw Nederland, Wayland Energy, Hoogweg Aardwarmte, Greenhouse Geo Power over de nodige acties om aardwarmteprojecten te versnellen. Lees meer...


Stem jij energiebewust op in Moerdijk?
Op 14, 15 en 16 maart zijn er weer gemeenteraadsverkiezingen. Eens per vier jaar mogen we allemaal stemmen op welke partijen we graag terugzien in de belangenbehartiging van onze gemeente. Maar hoe staan de verschillende partijen er op het gebied van energie en klimaat eigenlijk in? Wij zetten het...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.