Doorgaan naar hoofdcontent

Van Dijkhuizen nieuwe distributeur GoodFuels HVO

 
Van Dijkhuizen nieuwe distributeur GoodFuels HVO
Van Dijkhuizen Energy & Mobility start met het aanbieden van GoodFuels HVO aan haar klanten. De toevoeging van de brandstof aan het aanbod is onderdeel van de duurzame energiestrategie van het bedrijf.  De onderneming uit Tiel bood al langer HVO aan bij hun klanten, maar kiest nu specifiek voor...


Isoleer nu uw woning en ontvang tot 250 euro!
Onze stichting is samen met de gemeente een actie gestart om zoveel mogelijk woningen te isoleren. Alle woningeigenaren in onze gemeente hebben hierover een brief ontvangen. De overheid wil het isoleren van woningen stimuleren om het gasgebruik te verminderen. Voor het milieu en het klimaat is het...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.